طراحی گرافیکی | شرکت تبلیغاتی فرامارکتینگ

طراحی گرافیکی آوایی آشنا برای همه افرادی که به خوبی درک می کنند دنیای امروز اگر زیباتر از زمان گذشته شده است.این زیبایی را مدیون کسانی هستند که هنر و خلاقیت های خود را که بسیار با ارزش است به دنیای امروزه انتقال داده اند و با ذهن خلاق و استعدادی که در این حیطه دارند سبب شده اند دنیای امروز ما به زیبایی هر چه تمام تر برسد و این زیبایی ها در تصویر به تصویر شاهکارهای هنرمندانه این افراد با ابتکار و خلاق به خوبی دیده می شود.

طراحی گرافیکی

مشاوره رایگان!

 

جهت دریافت مشاوره رایگان برای کسب اطلاعات بیشتر از طراحی سایت، سئو و تولید محتوا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

طراحی گرافیکی

امروزه طراحی گرافیکی بیشتر از قبل اهمیت دارد با پیشرفت و رشد اینترنت و شبکه های مجازی دیگر حضور آنلاین نه یک امکان چه بسا یک ضرورت است.در فضای دیجیتال امروزی برندها زمان کمی برای دیده شدن  دارند در حقیقت برند شما یا در مشاهده اول مخاطبین خود را جذب می کند یا در این رقابت شانس خود را از دست می دهد طراحی گرافیکی یک لوگوی جذاب، پوستر و برند بخش هایی مهم از یک پلن بازاریابی موثر در حوزه دیجیتال مارکتینگ و حوزه طراحی سایت هستند.عوامل بسیار موثری در طراحی سایت وجود دارد که باعث جذب بیشتر مخاطبان می شود.بایدطراحی گرافیک وب چشم نواز باشد و دسترسی سریع، راحت و آسان برای مخاطبان ایجاد کند.و همچنین عاملی که در ماندگاری افراد در سایت موثر است طراحی گرافیکی وب می باشد.

طراحی گرافیکی وب سایت

طراحی گرافیکی وب سایت را می توان به دست طراحان گرافیست ماهر سپرد و بین طراح وب سایت و طراح قالب وب سایت و گرافیست حتماً باید ارتباط و تعامل خوب و کاملی برقرار کرد تا طراحی سایت کامل و زیبایی را مشاهده کنید.یک طراح گرافیک باید با چینش صفحه های طراحی سایت آشنایی کامل را داشته باشد تا بتواند قالب بهینه و خوبی را ارائه دهد.

ابزارهایی که یک طراح سایت و یک گرافیست باید با آنها آشنایی کامل، برای طراحی داشته باشد، دو نرم‌افزار فتوشاپ و دیگری کورل می باشد.برای طراحی قالب وب سایت تعریفی گفته می شود که مقصود از آن همان گرافیک سایت می باشد که شامل طراحی حروف، تصویر سازی، طراحی قالب گرافیکی سایت، عکاسی و چاپ است. هدف از طراحی گرافیکی وب سایت ارائه آموزش و اطلاعات به شکل بصری و دیداری در وب سایت می باشد. یک فاکتور اصلی و مهم در طراحی موفق یک سایت، بالا بردن ترافیک سایت به شمار می آید و هنگامی این موضوع عملی می شود که وب سایت شما  زیبا و خوب طراحی شده باشد.

طراحی گرافیکی

طراحی لوگو

طراحی لوگو قسمتی از فرآیند برندینگ مجموعه ها و شرکت ها می باشد.برای داشتن  تبلیغاتی موثر و کارآمد، کسب و کار شما به یک طراحی لوگوی حرفه ایی نیازمند است. اغلب معدود شرکت هایی وجود دارند که به صورت کاملا حرفه ایی تمامیه خدمات برندینگ را انجام می دهند. به همین دلیل شرکت فرامارکتینگ در زمینه طراحی گرافیکی و برندینگ فعالیت حرفه ایی دارد و می تواند سایر خدمات زیر را به عنوان سایر خدمات  طراحی گرافیکی ارائه  دهد:

  • طراحی لوگو
  • طراحی بنر تبلیغاتی
  • طراحی کارت ویزیت
  • موشن گرافیک
  • طراحی UI و UX

یک لوگوی مناسب سبب خواهد شد تا در ذهن مخاطبان خود بمانید و برند شما را برای مدت زمان بیشتری درخاطر داشته باشند با طراحی لوگو، یک هویت برای شرکت و کسب و کار خود ایجاد می کنید. که این هویت سبب درخشش هرچه تمام تر کسب وکارشما خواهد شد.

طراحی گرافیکی

طراحی کارت ویزیت

یکی از بهترین جملاتی که می توانید از مشتری خود بشنوید آن است که مشتری می گوید می توانم کارت ویزیت شما را داشته باشم به همین دلیل طراحی گرافیکی و طراحی کارت ویزیت از اهمیت بالایی برخورددار می شود. کارت ویزیت یک کارت ساده نیست بلکه  شغل و کسب و کار شما را در چند ثانیه  معرفی می کند. شایان ذکر است که این کارت ها حتما برای معرفی کسب و کارها نبوده و برای معرفی شخصی و شغلی یک یا چند فرد هم می توان استفاده کرد. لذا حتما نباید صاحب شرکت یا فروشنده باشید. برای آگاهی از سایر خدمات طراحی گرافیکی به سایت فرامارکتینگ مراجعه کنید

طراحی گرافیکی

موشن گرافیک

موشن به ویدیو هایی که محتوا و پیام را به صورت متحرک منتقل می کنند، موشن می گویند.موشن ها می توانند به دو صورت آفلاین و آنلاین بر روی موبایل و کامپیوتر در نرم افزارها و وب سایت هایی که قابلیت نمایش ویدیو را دارند نمایش داده شوند.انتقال محتوا به این صورت دارای مزایای بسیاری است.برای مثال می توان محتوا  را به صورت موثرتر و جذاب تر در مدت زمان کمتری به مخاطبان ارائه داد.

طراحی گرافیکی

طراحی بنر تبلیغاتی

به دلیل فضای گسترده دنیای دیجیتال مارکتینگ روز به روز شاهد بروز روش های جدیدی هستیم که با استفاده از این روش هامی توانیم به خروجی های بهتری برسیم. از پرکاربردترین روش های تبلیغاتی در دنیای دیجیتال مارکتینگ می توان تبلیغات بنری و تبلیغات کلیکی را نام برد. محتوا، کیفیت طراحی و کال تو اکشن روی بنرهای تبلیغاتی در ترغیب افراد به کلیک کردن و نرخ تبلیغاتی از اهمیت بسیار بالایی برخورددار است.هر چه این بنرها اصولی و جذاب تر طراحی شوند شانس کلیک بیشتری دارند.

طراحی گرافیک آنقدر با اهمیت است که می توان این نکته را یادآور شدکه همه شهرهای دنیا امروزه زیبایی خود را مدیون طراحی گرافیکی هستند . تا جایی که طراحی گرافیکی سایت و سئو ، هویت( لوگوی تجاری)، پوسترها، بیلبوردها، اپلیکیشن ها و علائم و بسته بندی محصولات وغیر.. همه این موارد بدون گرافیک معنایی نداشتند.در مورد طراحی گرافیکی سایت و اهمیت آن در سئو می توان گفت موجب ترافیک بیشتر افراد در سایت می شود و این امر تاثیر بسزایی در سئو سایت خواهد داشت.

سوالات متداول

لوگو طراحی شده اختصاصی است؟

بله، لوگو های طراحی شده توسط شرکت فرامارکتینگ تماما اختصاصی طراحی می شوند و مشکلی از نظر کپی بودن آن وجود نخواهد داشت.

لوگو های کپی شده چه مشکلاتی دارند؟

درصورتی که شما طراحی لوگو خود را به افراد نامعتبر بسپارید امکان کپی بودن آن لوگو وجود دارد و به اعتبار شما لطمه می زند و امکان ثبت آن وجود ندارد و می تواند باعث مشکلات قانونی برای شما شود.

هزینه طراحی لوگو چقدر است؟

هزینه طراحی لوگو با توجه به تعداد اتود های سفارشی و نوع لوگو(نوشتاری، تصویری و…) سفارشی شما متغییر است، توجه داشته باشید لوگو از عوامل اصلی برند سازی است پس از طراحان با تجربه و ثابت شده لوگو خود را بخواهید.